Hakkımızda

Firmamız bağlantı elemanları,hırdavat,makine ve ekipmanları pazarlama ve satışını yapmaktadır. Sektörde fark yaratmak adına sürekli yenilenen hizmet anlayışının yanı sıra ,dünya pazarlarındaki gelişmeleri de takip edip müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunu yaparken de yurtiçi ve yurtdışı dünyaca ünlü birçok markanın bayiliğinin yanı sıra üretim gücünü, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır. Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ıso9001 kalite anlayışı ile hizmet merkezli anlayışını devam ettirmekte olan firmamız tedarikçi olarak fark yaratmak adına sürekli yeni projelerle müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamızın önceliği güvenilir olmak ve ticari etik sınırları içerisinde ticaret hayatında var olmaktır. Güvenilir olmak ve güven kazanmak temel prensibi olup dürüstlükten taviz vermeyen anlayışımızla ticari hayatta var olmak felsefemizdir.  Müşterileri ile güven esaslı, çözüm ortağı olarak kalıcı ve uzun süreli ilişkiler kurmak temel amacımızdır. Ayrıca firmamız günümüzde müşteri önceliklerinin geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat ve hızlı lojistik olduğu gerçeğini benimseyerek hizmet kalitesini arttırmak adına yatırımlarına devam etmektedir.

Üründe ve hizmette kaliteyi felsefe olarak benimsemiş, dürüst ve güvenilir ticaretin adresi olarak rekabette sürekli gücüne güç katan bir firma oluşturmayı vizyonumuz kabul ederek ticaret hayatımızı sürdürmekteyiz.

Copyright 2024 hirdavatzone.com - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Ödeme Sistemleri
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et