Garanti Şartları

GARANTİ KAPSAM VE KOŞULLARI
Cihazın;kullanma klavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili kıldığımız teknik servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım ve onarım veya başka bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen işçilik ve üretim hatalarına karşı 2(İKİ)YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.
Cihaza yetkili  Servislerinin dışındaki kişiler tarafından müdahale edilmesi ve orijinal  parçalarının haricindeki parçaların kullanılması durumunda garanti geçersizdir.
Belge üzerine tahrifat yapıldığı,cihazın üzerindeki orijinal seri numarasın kaldırıldığı veya tahrifat yapıldığı taktirde garanti geçersizdir.
Arızaların giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile,değişecek parçaların saptanması tamamen cihazın yetkili servisine aittir.
Cihazın garantisi sadece Türkiye sınırları dahilinde geçerlidir.

Garanti Kapsamı Dışındaki Hasar ve Arızalar:
Donma ,yangın veya yıldırım düşmesi durumunda meydana gelen hasar ve arızalar,
Malın tesliminden sonraki yükleme,boşaltma ve sevkiyat anında meydana gelecek arızalar.
Hatalı yakıt kullanılması ve yakıt özelliklerinden doğan hasar ve arızalar
Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı;topraksız priz kullanılması;hatalı elektrik tesisatından meydana gelen hasar ve arızalar GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAdır.

Garanti Şartları:
Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı cihazın sağlamış olduğu garanti kapsamındadır.
Cihazın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür
Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tüketici ve rekabetinin korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.
Bu belgenin kullanılmasında; 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkında kanun ve bu kanun’a dayanılarak yürürlüğe konulan garanti belgesi uygulama esaslarına dair tebliğ uyarınca, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve rekabetinin korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

 

Copyright 2024 hirdavatzone.com - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Ödeme Sistemleri
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et